Ekonomi

Başkent EDAŞ Çankırı Elektrik Dağıtımı Bakım ve Yatırım Çalışmalarına Devam Ediyor

Başkent EDAŞ, Çankırı’da kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerine 2023 yılının ilk 9 ayında hız kesmeden devam etti.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı proje ve yatırımlarla yürüten Başkent EDAŞ, müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde yılın ilk 9 ayında Çankırı’da başarılı çalışmalara imza attı.

Açıklamaya göre şirket, Çankırı’da hizmet verdiği 2 bin 41 trafo ve 9 bin 797 kilometre sınır uzunluğu için önümüzdeki kış koşullarında sürdürülebilir ve kesintisiz güç sağlamak amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarına devam etti.

Çankırı’nın daha aydınlık bir yer olması için ilçe ve köylerdeki 2.533 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren şirket ekipleri, bölgedeki 134 panel, 38 trafo ve 26 dağıtım merkezinin de bakımını yaptı.

Şirket, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak insan, analiz ve inovasyon odaklı faaliyetlerini sürdürmektedir. Çankırı’da 143 binden fazla müşteriye daha iyi hizmet verebilmek amacıyla şirket ekipleri, toplam 92 kilometre yeni kablo döşedi ve kentte 723 yeni aydınlatma armatürünün montajını tamamladı. Ayrıca 69 adet yeni elektrik panosu, 13 adet trafo ve 2 adet dağıtım merkezinin montajı tamamlandı.

Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamlarıyla şirket, 2023 yılının ilk 9 ayında hedeflerine başarıyla ulaştı.

Müşteri odaklı yaklaşımıyla 7/24 hizmet veren şirket, baskentedas.com.tr, Başşehir 186 Taşınabilir Uygulaması, 0 (312) 186 WhatsApp İhbar Hattı üzerinden tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor. 00 00 ve Müşteri Hattı 186.

Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin Toroslar EDAŞ ve Ayedaş ile birlikte elektrik dağıtımındaki üç şirketinden biri olan Başşehir EDAŞ, Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Bartın, Kastamonu, Zonguldak ve Karabük illerinde faaliyetlerini sürdürüyor.

Şirketin bakım ve yatırım çalışmalarının Çankırı’da devam edeceği belirtildi. -ÇANKIRI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu