Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Osmaniye ve Şanlıurfa’da partililere telefonda seslendi.

ANKARA (İGFA) –AK Parti Osmaniye Milletvekili Adayı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Türkmenistan’ın Toprakkale ilçesine bağlı beldesini ziyaret etti.

Esnafları ziyaret eden Bakan Yanık, daha sonra AK Parti Türkmen İlçe Başkanlığı’nda partililerle görüşmeye geldi. Görüşme sırasında Bakan Yanık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı telefonla aradı.

Bakan Yanık’ın telefonundan partililere seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sevgili Türkmen kasabam, Osmaniyeli kardeşlerim, bu mübarek Cuma günü sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Herkese hayırlı cumalar diliyorum. 14 Mayıs’ınız kutlu olsun. şimdiden.Allah yar ve yardımcınız olsun.”

ŞANLIURFA’DAKİ kanaat önderlerine ÇAĞRI

Bu arada AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ticaret Borsası’nda muhtarlar ve kanaat önderleriyle bir araya geldi. Bakan Bozdağ, görüşme sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı telefonla aradı.

Bakan Bozdağ’ın telefonuyla muhtarlara ve kanaat önderlerine seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “14 Mayıs öncesi verdiğiniz emekler bana da şifa kaynağı oldu. Şanlıurfa bu noktada Türkiye’nin bel kemiği, birliğin en önemli simgesidir. dayanışma ve kardeşlik. Birliğiniz, beraberliğiniz Türkiye geneline yayılacaktır. Türkiye geneli. Birlik ve beraberliğinizi örnek alacaktır. Bu bakımdan 14 Mayıs Şanlıurfa şahsında Türkiye’ye örnek teşkil edecektir.” dedi.

Her iki il ile yaptığı telefon görüşmesinde partililer de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerini iletti.

haber-bigadic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu