Haber

Filli Boya yılın rengini açıkladı: Irmak 130

FİLLİ BOYA YILIN RENKİNİ AÇIKLADI: IRMAK 130

 

Türkiye’nin en sevilen boya markası Filli Boya, 2024’e girmeden sadece birkaç gün önce yeni yıl renk paletiyle birlikte yılın rengini de açıkladı. Yılın renk paleti doğadan ilham alırken, yılın rengi Irmak oldu Dengeyi ve öze dönüşü temsil eden 130…

 

Doğa insanın en değerli sırdaşlarından biridir. Mavi sulara dertlenir, karar vermek için yeşil yapraklı bir ağacın gölgesine sığınırız… Sıcak kumlara uzanarak hayallerimizi kurar, ekmeğini arayan kuşlarla dost olur, aradığımız huzuru buluruz. çakıl taşları topluyorum. Sakinleşmek, güzelleşmek, yenilenmek için hep ona kaçarız. Bazen bize de geliyor. Bir renkle görünür. Sakin ol, güzelleş, yenilen, özüne dön ve sabit kal diyor… 2024 yılında evlerimizde bize bunları anlatacak renkler Filli Boya’nın yeni yıl renk paletini oluşturdu.

 

Duvarlarda doğa ruhu

 

Türkiye’nin en çok tercih edilen, sevilen ve güvenilen boya markası Filli Boya’nın 2024 paleti 1 anahtar ve 5 tamamlayıcı renkten oluşuyor. Paletin ilham kaynağı yaşadığımız dünya, doğadır. Koleksiyon, duvarlara turkuaz, deniz mavisi ve deniz mavisi gibi mavi-yeşil tonlarla dolu bir mekana girmenin getirdiği anlık rahatlama hissini veriyor. Hem rengi tek başına kullanmaya hem de renkleri bir araya getirerek duvarların boyutunu ve sağlamlığını zenginleştirecek yaratıcı, dekoratif kombinasyonlar yaratmaya olanak tanıyor.

 

Irmak 130 ile “Öze dön, dengeye ulaş”

 

Bu yılın renk paletinin ana rengi Irmak 130. Irmak 130 tonunu denizden, okyanustan ve sakin bir nehirden alıyor. Bana suyun zaman zaman aldığı mavi-yeşil rengi hatırlatıyor. Her zaman su kenarında olma hissini yaratan renk, hayatın günlük koşuşturması içinde sakinlik, huzur ve istikrar sağlar.

 

Paletin yılın rengi dışındaki zamansız renkleri ise; İyi hissettiriyor, sakinleştiriyor, sıcak kumları hatırlatıyor Kumtaşı,çakıl taşlarının sıcak grisi bazalt 20Gökyüzünün tatlı pembesinden ilham alan bej alt tonlu sıcak bir pembe Bej-i Pembemekanlara derinlik katan koyu ve soğuk bir mor Taflan 30hafifliği ve sakinliği temsil eden canlandırıcı, nötr beyaz tondur. Kum Beyazı.

 

“İlham Paketi” dekoratif fikirlerin kapısını güvenle aralıyor

 

Filli Boya, 2024’ün renkleriyle yeni bir İlham Paketi de oluşturdu.   Mekanın aldığı ışığa, kullanılan aydınlatmanın rengine ve boyutuna göre renkler farklı algılanabilmektedir. Bu nedenle uygulama yapılacak alanda renklerin hayal edilen renk, ton ve parlaklıklarının test edilmesi önemlidir. Filli Boya’nın yenilikçi İlham Paketi, duvarlarında görmek istediği renkleri karteladan seçemeyenlere bunu deneyimleme şansı veriyor. İlham Paketi ile uygulama rulosu ve kabıyla birlikte 2024 renklerinden 100 ml’lik deneme boyu satın alarak duvarlara küçük tablolar yapabilir ve dekoratif fikirlerin kapısını aralayabilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberkarakopru.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu