Teknoloji

GTA 6 Fragmanı Minecraft’ı Geçerek En Çok İzlenen İkinci Oyun Fragmanı Oldu (Birinci Kim?)

Rockstar Games’in en popüler oyun serilerinden biri. Büyük otomobil hırsızlığı GTA ya da diğer adıyla GTA, tek başına sektörü etkileyebilecek bir güce ulaştı. Serinin başarısını devam ettirmesi beklenen GTA 6 için tanıtım fragmanı 5 Aralık’ta paylaşıldı. Fragman bugün başarısına bir yenisini daha ekledi.

GTA 6 fragmanı Minecraft’ı geride bırakarak en çok izlenen fragmanlar sıralamasında ikinci sıraya yerleşti

5 Aralık’ta Yayınlanan fragman o tarihten bu yana izlenmeye devam ediyor. Daha önce “24 saat içinde en çok izlenen müzik dışı video” olmayı başaran GTA 6 fragmanı artık yayında minecraft geçmeyi başardı. Bu, onu tüm zamanların en çok izlenen ikinci oyun fragmanı yaptı.

GTA 6 fragmanı şu anda 168 milyon izlenmeye ulaştı. Minecraft’ın 2011 yılında yayınlanan ilk tanıtım videosu 167 milyon 800 bin izlenme sayısına ulaştı. İki tanıtım videosu arasındaki izlenme farkı gün geçtikçe açılıyor.

Tüm zamanların en çok izlenen oyun fragmanı rekoru Subway Surfers’a ait!

GTA 6 ikinci sırada yer alırken, kimin birinci olduğunu merak etmiş olabilirsiniz. Öncelikle herkesi şaşırtacak bir oyun var. Tanınmış taşınabilir oyun Subway Surfers’ın 2012 yılında piyasaya sürülen Google Play fragmanı, 361 milyon izlenmeyle tüm zamanların en çok izlenen oyun fragmanı oldu. GTA 6’nın bunu aşıp aşamayacağını zaman gösterecek.

GTA 6, 10 yıllık bir bekleyişin ardından duyuruldu ve oyunun çıkışı için duyuru yapıldı. 2025 yılına kadar ayrıca beklemek gerekecek. Peki GTA 6’dan beklentileriniz neler?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu