Haber

HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu: ‘AK Parti listelerinden 4 aday gösterdik ve hepsi seçildi’

HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu: “AK Parti listelerinden 4 aday gösterdik ve hepsi seçildi”

ANKARA – HÜDA PAR Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Zekeriya Yapıcıoğlu, “AK Parti listelerinden HÜDA PAR’ı temsilen 4 aday gösterdik ve hepsi seçildi.”

HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçiminin 2. tur sonucunu parti genel merkezinde değerlendirdi.

28 Mayıs seçimlerini belirsiz sonuçlara rağmen önde götüren Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eden Yapıcıoğlu, “Cumhurbaşkanımız milletimizin desteğiyle çok şükür ikinci turda seçildi. insanlar.”

“Şimdi harekete geçme zamanı”

Yapıcıoğlu, seçim sonuçlarının Yüksek Seçim Kurulu tarafından kesinleşmesinden sonra harekete geçilmesi gerektiğini vurguladı.

Yapıcıoğlu, kendilerini eleştirenlere de şu yanıtı verdi: “Kendileri gibi düşünmeyenleri düşmanlaştıranların bu sonuçları düşünerek ibret aldıklarını ve kutuplaştırıcı ve kutuplaştırıcı bir tavırla bunu görüp anladıklarını umarız.” Siyasi anlayışı marjinalize ederek bir yere varamayız.”

“Sorunların analiz adresi Ankara”

Cumhur İttifakı çatısı altında AK Parti listelerinden HÜDA PAR’ı temsilen 4 aday gösterdiklerini ve hepsinin seçildiğini belirten Yapıcıoğlu, seçim sonuçlarından herkese çok teşrifler geldiğini vurgulayarak, ” Sorunların çözüm adresi Ankara’dır. Milletimizin sorunlarının çözüm adresi ne Washington’dur, ne Brüksel’dir, ne Tel Aviv’dir, ne Kandil’dir, ne de başka bir yerdir.”

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, basın toplantısını soru sormadan bitirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu