Haber

Irlıganlıspor yeni sezon hazırlıklarını çift kale maçlar oynayarak sürdürdü.

Bu dönem Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Irlıganlıspor, yeni sezon hazırlıklarını çift kale maçlar oynayarak sürdürdü.

Yeni sezonda Denizli’yi Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek 3 takımdan biri olan Irlıganlıspor, yeni sezon hazırlıklarını Teknik Sorumlu Fikret Ozan Özdemir nezaretinde Ak Vadi Sahasında sürdürüyor. İyi bir kadro kurarak ligde kalmayı hedefleyen kırmızı beyazlılar, günü çift gollü maçlarla geçirdi. 4 Eylül Pazartesi günü kamp yapmak için il dışına çıkacak olan Irlıganlıspor’da seçmelere katılan futbolcular kadroya girmekte zorlanıyor.

“10 güne kadar daha net bir kadroyla yolumuza devam edeceğiz”

Sezon hazırlıklarını değerlendiren Teknik Sorumlu Fikret Ozan Özdemir, yaklaşık 3 haftadır çalıştıklarına dikkat çekerek, “Bugün Ak Vadi Sahasındayız, saha antrenmanlarımız burada. Ayrıca kondisyon antrenmanlarımızı da sahada yapıyoruz. Burada salondayız. Şimdilik keyifli bir çalışma sistemimiz var. Transferlerimizi yaptık. Geçen dönem grubumuzdaki oyuncuları da gözlemliyoruz. Birçok oyuncu denemeye geliyor. Yarın 4 oyuncumuz daha kadromuza katılacak. Prestij. Her zamanki sayımız şu an biraz fazla. Bugünkü antrenmanda otuza yakın kişiyle antrenman yaptık. Pazartesi kampa gideceğiz. Pazartesi kampa gideceğiz. Sezon sonuna kadar bu sayıyı azaltacağımızı düşünüyorum. 10 gün sonra netleşen bir ekiple yolumuza devam edeceğiz” dedi.

“Daha çok çalışacağız, hâlâ zamanımız var”

Antrenörlük yaptığı takımlarda mücadeleyi ve disiplini her zaman ön planda tuttuğunu belirten Özdemir, “Bu sene bunu başaracağımıza inanıyorum, ümit ediyorum. Her maçın ayrı bir değer taşıdığının bilincindeyiz. Oyuncularımız da bunun farkında. Şu anda hazır değiliz. Daha çok çalışacağız ama vaktimiz var. Başlamamıza 1 ay kaldı. Bir ay kadar sonra da belirlediğimiz hedefler doğrultusunda çalışmış bir ekip olarak sahaya çıkacağız.” söz konusu. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu