Haber

Malkara Belediyesi hizmet veren çalışanlarının her zaman yanında

Malkara Belediyesi ve DİSK Genel İş Sendikası’nın ortasında, Belediye bünyesinde görev yapan kadrolu çalışanlar ve Malkara Belde Kent A.Ş. Sürekli şirket bünyesinde görev yapan çalışanlar için 2 Şubat 2023 Perşembe günü saat 10:00’da Belediye Başkanlığı’nda ek protokol imzalandı.

Ek protokol töreninde; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, DİSK Genel-İş Sendikası Tekirdağ Şube Başkanı Burak Ersin, Şube Sekreteri Uğur Budak, Şube Saymanı Nihat Çakal, DİSK Genel İşçi Sendikası Malkara Belediyesi Baş Temsilcisi Erol Elgün, DİSK Genel İş Sendikası İşyeri Temsilcisi İlhan Bakırcıoğlu, Malkara Belde Kent AS DİSK Genel İşyeri Baş Temsilcisi Samet İtimat, Malkara Belde Kent A.Ş. DİSK Genel İş İdaresi Komite Üyeleri katıldı.

İmzalanan ek protokolün ardından Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, “Belediyemiz bünyesinde görev yapan kadrolu işçilerimiz ve Malkara Belde Kent A.Ş. Şirketteki personelimiz için her zaman sendika temsilcilerimizle ek protokol imzalayarak ücret ve sosyal haklarına yönelik güzelleştirmeler yaptık.

Ülkemizde yaşanan yüksek enflasyon karşısında Belediyemizde görev yapan işçilerimizin her zaman yanındayız.

Belediyemizde görev yapan işçilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. dedim.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu