Ekonomi

QNB Finansinvest, 2023 Dünya Finans Bankacılığı Ödülleri’nde Türkiye’nin En İyi Yatırım Bankası Seçildi

QNB Finansinvest, World Finance Banking Awards 2023’te (World Finance Banking Awards 2023) Türkiye’nin en iyi “Yatırım Bankası” seçildi.

QNB Finansinvest’ten yapılan açıklamaya göre, dünya çapında finans piyasaları üzerine çalışmalar yürüten World Finance, yatırım, sürdürülebilirlik, yenilikçilik, ticari, bireysel ve özel bankacılık alanlarında bölüm adaylarını World ile ödüllendiriyor. 2008 yılından beri düzenlediği Finans Bankacılığı Ödülleri programı.

Daha erken; Deutsche Bank, BNP Paribas, JP Morgan Chase ve UBS gibi değerli finans kuruluşlarının ödüllendirildiği ödül programında QNB Finansinvest, “Türkiye’nin En İyi Yatırım Bankası” seçildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen QNB Finansinvest Genel Müdürü Pamir Karagöz, QNB Finansinvest olarak segmenti derinleştirmek ve müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Geçtiğimiz yıl öncülük ettikleri halka arzlarla yenilenebilir enerji, dokuma, demir-çelik ve teknoloji alanlarındaki değerli firmaları sermaye piyasalarına kazandırdıklarını belirten Karagöz, “Halka arzlarda eş lider olarak toplam halka arz büyüklüğü 3,1 milyar TL.

Elde ettiğimiz bu başarılı sonuçlar, müşterilerimiz tarafından güçlü bir şekilde sahiplendiğimizi göstermektedir. 2023 Dünya Finans Bankacılığı Ödülleri’nde; Başarılarımızın ‘Türkiye’nin En Uygun Yatırım Bankası’ ödülüne layık görülmesi beni çok mutlu etti. Bu başarıda gösterdikleri mükemmel performanstan dolayı çalışma arkadaşlarımı da tebrik ediyorum.”

haber-ahlat.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu