Haber

Siirtli Sporcular Madalyalarla Döndü

Temmuz ayında düzenlenen ulusal turnuvalarda mücadele eden Siirtli sporcular madalyalarla döndü. Siirt Gençlik ve Sporİl Müdürü Kısacık başarılı sporcuları ödüllendirdi.

Geçtiğimiz Temmuz ayında ulusal düzeyde başarı gösteren sporcular, Siirt Belediyesi Spor İşleri Müdür Yardımcısı Aydın Özev ve antrenörleri ve Siirt Gençlik ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık ile bir araya geldi.

17-18 Temmuz 2023 tarihlerinde Ankara’da düzenlenen Büyükler Görme Engelliler Şampiyonası’nda Kısa, Abdurrahim Özalp, Türkiye Bocce Petank Şampiyonası’nda takım olarak Türkiye ikincisi olan Yusuf Batur, Zekeriya Tuncar, Ferhat Benek Antalya’nın Kemer ilçesinde düzenlenen Melih Çılgın, 15 Temmuz 2023’te Ağrı Doğubayazıt’ta düzenlenen U20 Türkiye Dağ Koşu Şampiyonası’nda Türkiye Üçüncüsü Edanur Ancak Edanur, Naili Moran Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda Türkiye İkincisi Doğan Kara 18-19 Temmuz 2023 tarihlerinde İzmir’de 15-23’lük serinin ortasında Kars’ta düzenlenen Türkiye Bireysel Boks Şampiyonası’nda 48 kiloda Türkiye 3.’sü Muhammed Ali Özgür bire bir mücadele etti. 17-18 Temmuz tarihlerinde Ankara’da düzenlenen U11-U13 Kadınlar Türkiye Şampiyonası’nda Temmuz Türkiye 3.’sü Damla Beyan’la tek tek ilgilenerek başarılı sporcuları ödüllendirdi.

Toplantıda Spor Hizmetleri Müdürü Tufan Olğaç, Spor Şube Müdürü Levent Obuz, İşçi ve Tahakkuk Şube Müdürü Ramazan Şahin de hazır bulundu. – SİİRT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu