Haber

Xbox Bethesda Developer Direct etkinliğinden tüm duyurular

Sürpriz duyurulan oyunları, bu yıl çıkması beklenen oyunların kesin çıkış tarihlerini ve oyun içi güncellemeleri içeren Xbox Bethesda Developer Direct’te duyurulan tüm oyunların bir özetini sizler için derledik.

XBOX BETHESDA DOĞRUDAN GELİŞTİRİCİ ÖZETİ

  • Minecraft Efsaneleri – 18 Nisan’da vizyona girecek
  • forza motor sporları 2023’te başlayacak
  • Hi-Fi ACİL – PC ve konsollar için yayınlandı
  • The Elder Scrolls Online: Necrom – haziranda çıkacak
  • yeniden düşüş – 2 Mayıs’ta çıkacak

MINECRAFT EFSANELERİ

Mojang Studios, Blackbird Interactive ile ortaklaşa, yaklaşan aksiyon-strateji oyunu Minecraft Legends’ın 18 Nisan Salı günü piyasaya sürüleceğini duyurdu.

FORZA MOTOR SPORLARI

Turn 10 Studios, Forza Motorsport’un arabaları, parçaları ve sesiyle nasıl göründüğünü, ses çıkardığını ve hissettirdiğini göstererek aslına uygunluk, sürükleyicilik ve gerçekçilikte nesiller boyu bir sıçrama sağladı.

Forza Motorsport bu yıl Xbox Series X|S ve Windows PC’ye geliyor ve Cloud Gaming (Beta) dahil olmak üzere Xbox Game Pass ve PC Game Pass’in bir parçası olarak sunulacak.

HI-FI RUSH

Tango Gameworks, daha önce hiç görülmemiş bir Hi-Fi oyunudur. Rush’ın duyurulması ve yayınlanmasıyla izleyicileri şaşırttı. Tango Gameworks tarafından daha önce piyasaya sürülen hiçbir şeyin aksine Hi-Fi Rush, tüm dünyanın ritim tuttuğu, üst düzey, tek oyunculu bir ritim aksiyon oyunudur.

THE ELDER SCROLLS ONLINE: NECROM

Bu Haziran ayında piyasaya sürülen The Elder Scrolls Online: Necrom, oyuncuları Morrowind’in keşfedilmemiş doğu bölgelerindeki yabancı diyarlarındaki maceraya geri döndürecek.

TEKRAR DÜŞÜŞ

Arkane’nin hikaye odaklı birinci şahıs nişancı oyunu 2 Mayıs’ta çıkıyor ve Redfall, Massachusetts’in kanlı sokaklarına tek ve çok oyunculu vampir avını getiriyor. Redfall, Game Pass aracılığıyla Xbox Series X/S ve PC için mevcut olacak.

haber-saricam.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu