Haber

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi vatandaşlarla bir araya geldi

Vatandaşlarla toplantıya gelen Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, “Bizim çok çalışmaktan başka izleyeceğimiz yol yok. Bu hizmetlerin altında sizlerin imzası var. Vatandaşımızın hayrına talip oluyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, vatandaşları ziyaret ederek devam eden projeler hakkında bilgi verdi. Hızla yükselen ve tamamlanan vizyon projelerle Çayırova’nın yeni bir kimliğe kavuşacağının altını çizen Başkan Çiftçi, “Çayırova’ya güzel hizmetler götürüyoruz ve getirmeye de devam edeceğiz. Çok çalışmaktan başka izleyecek yol yok. Emeğinize sağlık. Bu hizmetlerin altına imza atıyoruz. Dualarınızı rica ediyoruz” dedi.

Başkan Çiftçi, proje gezisinde, büyük ölçüde tamamlanan ve çevre düzenlemesinin ardından hizmete girecek olan Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında da vatandaşlara bilgiler aktardı. Çiftçi, “Sokaktaki can dostlarımız için de projeler ürettik. Çayırova’da doğal yaşam alanı, hayvan barınağı ve hayvan hastanesi olan bir site yapıyoruz. Hayvanlar Rabbimin dilsiz kullarıdır, onlar da can taşır, emanettir.” Öncelikle bu bölgede hayvanlarımıza doğal yaşam alanı yapıyoruz.İlçemizde hayvan barınağı ve hayvan hastanesini oluşturduk.Bu çalışmalar tamamlandıktan sonra kedi ve köpeklerimiz mağdur olmayacak.Sonrasında Çevre düzenlemesini de tamamlayarak Sokak Hayvanları Aralıklı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni yıl sonuna kadar hizmete açmak istiyoruz” dedi. – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu