Haber

Yenilenen köpek parkı ile arkadaşlarınızın keyfini çıkarın

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Kültür Parkı içinde yer alan köpek parkını yenilenen yüzüyle siz değerli dostların ve sahiplerinin kullanımına sundu. S Evcil hayvan besleyen hayvanların özgürce dolaşabilmeleri amacı ile düzenlenen park, hayvan dostları tarafından büyük beğeni topladı.

Kepez Kirişçiler Mahallesi’nde Sokak Hayvanları Huzurevi Projesi ile sahipsiz kedi ve köpeklere kucak açan Antalya Büyükşehir Belediyesi, sahipli hayvanları da unutmuyor. Evcil hayvanların daha özgür bir ortamda dolaşabilmeleri, güçlerini atabilmeleri ve sahipleriyle keyifli vakit geçirebilmeleri amacı ile hizmet vermektedir. Atatürk Kültür Parkı bünyesinde hizmet veren Köpek Parkı yenilendi.

KÖPEK PARKI 7/24 AÇIK

Antalya Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü Veteriner İşleri Şubesi tarafından yürütülen çalışma ile park giriş kapısından çimine, banklardan köpek parkurlarına kadar yenilendi. Veteriner İşleri Şube Müdürü Aslı Kılıç t Tüm hayvan sahiplerine ücretsiz hizmet verecek olan parkın 7/24 açık olduğunu söyledi. park g Ece aydınlatmasının da olduğunu belirten Kılıç, “Burada evcil dostlarımız ve sahiplerinin sosyalleşip, oyun oynayarak enerjilerini atabilmeleri için bir parkur oluşturduk. Sahipleriyle keyifli vakit geçirmek için tüm can dostlarımızı buraya bekliyoruz.”

HAYVAN SAHİPLERİ MUTLU

Evcil hayvanlarıyla parkı ziyaret eden vatandaşlar çok mutlu olduklarını söylediler. Köpeğiyle parkı ziyaret eden Ebru Dağyar, “Burada çok mutluyuz. Başta köpekler olmak üzere tüm hayvanlar için çok güzel bir yerdi. Çok teşekkür ederim. Sahipli hayvanlar için çok faydalı ve eğlenceli bir parkur olduğunu söyleyerek memnuniyetini dile getirdi.

GÜVENLİ VE KONFORLU ALAN

Beyza Demiraslı, parkın evcil hayvanlar için son derece güvenli ve rahat olduğunu belirterek, “Burası köpekler için çok güvenli. Onların güvenliği sağlandığı için kendimizi çok rahat hissediyoruz. Evim buraya yakın, köpeğimle günde bir saat buraya geliyorum. Köpeğim enerjisini kaybediyor ve eve mutlu dönüyoruz. Çok temiz ve güzel bir parkurdu. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

hemsinajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu