Yaşam

Rabanne Beauty’nin İlk Küresel Marka Elçisi Açıklandı

Rabanne, pop şarkıcısı Troye Sivan’ı ilk küresel makyaj marka elçisi olarak açıkladı. Grammy adayı şarkıcı ve şarkı yazarı, markanın gender-neutral ürün yelpazesini küresel bir platformda tanıtacak kampanyalarda yer alacak.

Açıklamada şu ifadeler yer aldı: “Troye Sivan’ı yeni Rabanne küresel makyaj marka elçisi olarak duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Oyunbaz kendini ifade etme arzusu ve yenilikçi değişim üzerine kurulu yeni bir bölüm başlatıyoruz.”

Paco Rabanne, geçtiğimiz yıl güzellik ürünleri çizgisini başlatmadan önce uzun yıllar boyunca moda ve parfüm kategorileriyle tanınmıştı. Şimdi markanın 90 ürünlük güçlü bir ürün yelpazesi var ve bu ürünler kitlelere uzay çağı ilhamlı ürünler sunuyor.

Avustralya doğumlu Sivan, 39 milyon sosyal medya takipçisiyle övünen bir LGBTQIA+ ikonu olarak adını duyurdu. İlk olarak, Louise Thornfeldt ve Maria Thornfeld tarafından çekilen ve ön gösterimi yapılan Rabanne’nin Fresh Touch Foundation kampanyasında rol alıyor.

Pop yıldızının Rabanne ile etkileşimi bu son girişimden çok önce gerçekleşti. Sivan ,müzik videoları ve görünümleri sırasında bir dizi Rabanne giydi.

Troy Sivan ise şunları söyledi: “Rabanne’nin zahmetsiz havası her zaman ilgimi çekmiştir. Oynamayı ve kendimi ifade etmeyi seviyorum; konu moda ve güzellik olduğunda kendime koyduğum kısıtlamaları ortadan kaldırmak için yıllar boyunca aktif olarak çalıştım. Rabanne ile ilgili bir şeyler kişisel olarak bana çok doğru geliyor ve onların moda ve güzelliğe yaklaşımları benimkiyle aynı doğrultuda.”

acipayam-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu