Haber

Sultanbeyli ve Tuzla’da Tehlikeli Yolculuklar

Sultanbeyli’de halk otobüsünün arkasına asılarak yolculuk yapan patenli 2 genç yürekleri ağza getirdi. Tuzla’da motosiklet kullanan bir vatandaş, genç kızı ve bir kişiyi motosiklet yatağına bindirerek tehlikeli şekilde ilerlemeye devam etti. Trafikte yaşanan tehlikeli anlar ise diğer sürücülerin kameralarına yansıdı.

Geçtiğimiz günlerde Sultanbeyli’de meydana gelen olayda, tekerlekli patenli 2 genç halk otobüsünün arkasına takılarak seyahat etti. Patenciler yaptıklarıyla kendi hayatlarını ve diğer yolcuları tehlikeye atıyorlar. Tekerlekli patenli gençler, otobüsün arkasındaki tehlikeli yolculuğu görenlerin yüreğini ağzına getirirken, gençlerin rahatlamış hali de dikkatlerden kaçmadı. Öte yandan kendisini görüntüleyen vatandaşa gülümseyerek poz veren gençlerden biri de farklı anlara sahne oldu. Otobüsün arkasına sıkışan 2 patenli gencin tehlikeli yolculuğu cep telefonu kamerasına yansıdı.

Motosiklet sürücüsünün tehlikeli yolculuğu ‘vazgeç’ dedirtti

Tuzla’da bir motosikletçi, otoyolda çıktığı tehlikeli yolculukla görenleri ‘vazgeç’ dedi. Sürücü, arkasına bıraktığı küçük kızla hiçbir güvenlik önlemi almadan ilerlerken, yan taraftaki kasaya bir kişiyi daha yükledi. Can güvenliğinin hiçe sayıldığı bu yolculuk dakikalarca sürdü. Görenleri hayrete düşüren farklı trafik yolculuğu başka bir sürücünün kamerasına yansıdı. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu